„Храна, вода, живот – ти избираш!“

На 26 март учениците от 9.а клас взеха участие в обучение под надслов „Храна, вода, живот – ти избираш!“ в Младежки център – Добрич. В рамките на инициативата се състоя дискусия, насочена към формиране на здравословни навици и отговорно отношение към личното здраве. Участниците разгледаха теми, свързани с влиянието на ежедневния хранителен режим върху организма, рисковете от консумацията на вредни храни, както и значението на водата като основен фактор за поддържане на добро здравословно състояние. Обучението допринесе за повишаване на информираността на учениците и насърчи изграждането на устойчиви навици за здравословен начин на живот.
Related Post
Гордост за СУ „Димитър Талев“: ученичка с престижно отличие от национален конкурс
Общо 615 ученици от цялата страна взеха участие в VI национален конкурс за рецитиране [...]
Работилничка „Сладък Великден“
Учениците от 3.В клас изработиха най-красивите и най-вкусните меденки за благотворителния Великденски базар на училище [...]
Мисията е изпълнена: Клуб „Роботика“ (3.–4. клас) поставя успешен финал!
С гордост изпращаме поредния випуск млади програмисти и конструктори! В часовете по роботика учениците от [...]