Още една среща с писателката Петя Петрова, изпълнена с емоции, размисъл и вдъхновение, се проведе с учениците от 4. б клас, посветена на книгата й „Маската на гнева“.Още една среща с писателката Петя Петрова, изпълнена с емоции, размисъл и вдъхновение, се проведе с учениците от 4. б клас, посветена на книгата й „Маската на гнева“.
По време на срещата децата имаха възможност да разговарят открито за една от най-силните човешки емоции – гнева. Те дискутираха защо се гневим, как изглежда гневът и какво всъщност се [...]