Отборът на СУ „Димитър Талев“ завоюва първо място в състезанието „Ваканция, здравей!“

С гордост ви съобщаваме, че отборът на Иновативно средно училище „Димитър Талев“ печели и място в традиционното ученическо състезание „Ваканция, здравей! Да играем безопасно!”, организирано от Местната комисия за борба с противообществени прояви на малолетни и непълнолетни към Община град Добрич. Инициативата е част от Националната програма „Работа на полицията в училищата“.
Нашите ученици демонстрират отлична подготовка, екипен дух, бързи реакции и съобразителност в оспорваната надпревара. Снетото си представя доказателствата, че притежавате необходимите знания за безопасно и отговорно поведение по време на лятната ваканция.
Поздравяваме нашите шампиони и техните ръководители за заслужения успех и им пожелаваме весело, вълнуващо и безопасно лято!

Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *