9 май – Деня на Европа и ученическото самоуправление

   По случай 9 май – Деня на Европа и ученическото самоуправление, СУ „Димитър Талев“ отново се превърна в място, където учениците поеха инициативата и доказаха, че могат уверено да бъдат част от управлението на училищния живот.
   Учениците заеха различни длъжности и се потопиха в ежедневието на училищния екип. Те влязоха в ролята на директор, заместник-директор, учители, логопед, ресурсен учител, педагогически съветник, счетоводител, системен администратор, медицинска сестра, завеждащ административна служба и охрана, като се запознаха отблизо с отговорностите и предизвикателствата на всяка професия.
   Учениците показаха отлични организационни умения, инициативност и лидерски качества, а участието им още веднъж доказа, че младите хора са мотивирани да надграждат своите знания и умения.
   Благодарим на всички участници за активността и вдъхновението, с които направиха този ден специален!

Коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *